بیشتر بدانید

بیشتر بدانید

معرفی

گروه آرته بیش از 10 سال است که در زمینه بازسازی و تعمیرات اساسی ساختمان های مسکونی و اداری فعالیت می کند. باز سازی و تعمیرات اساسی ساختمان یک کار تخصصی است، که مجموعه ای از خدمات فنی و مهندسی را در بر می گیرد. همچنین گروه آرته خدمات طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی خانگی و اداری و نیز طراحی و اجرای فضای سبز را نیز ارائه می کند.

روش کار

اگر قصد بازسازی منزل یا محل کار خود را دارید، اگر دکوراسیون فعلی خانه یا دفتر کار خود را نمی پسندید، اگر فضای کوچکی دارید و فکر می کنید امکان استفاده بهینه تری از این فضا وجود دارد می توانید از خدمات گروه آرته استفاده کنید. ما در گروه آرته به شما بهترین ایده ها را برای اعمال تغییرات مورد نظرتان ارائه خواهیم داد. ما به شما اطمینان می دهیم، هزینه و زمان پایان پروژه را پیش از آغاز آن و با دقت بالایی به شما اعلام کنیم. خدمات ما مبتنی بر نیاز و همچنین محدودیت های مالی و زمانی شما به صورت مدیریت پیمان و در دو تعرفه ویژه و عادی ارائه می گردد. خدمات ارائه شده با تعرفه ویژه دارای گارانتی زمان تحویل و گارانتی یکساله خدمات است. همچنین به طور معمول سرعت و کیفیت کار در تعرفه ویژه بیشتر است. اما در نهایت این شما هستید که می توانید هریک از دو تعرفه را انتخاب کنید.

قدم اول(ثبت درخواست کارشناسی)

شما می توانید از طریق تماس با دفتر ما و یا ارسال فرم درخواست کارشناسی در سایت، درخواست کارشناسی خود را به دست ما برسانید. کارشناسان ما با هماهنگی شما وقتی را برای بازدید از محل پروژه تعیین خواهند کرد.

قدم دوم

پس از دریافت درخواست کارشناسی و تعیین وقت بازدید، کارشناسان ما با اخذ نظرات شما یک طرح کلی برای پروژه تعریف خواهند کرد. این طرح کلی شامل پیشنهادات ما برای تامین نیاز شما و بر اساس بودجه مالی مورد نظر شما می باشد. همچنین در این مرحله ما به شما خواهیم گفت برای انجام تغییرات پیشنهادی ما، چه میزان زمان لازم است.
این طرح کلی با دو تعرفه ویژه و عادی و در قالب جداول زمانی و مالی پروژه و همچنین نقشه تغییرات به کارفرما ارائه می شود. این طرح، شالوده اصلی اقدامات بعدی خواهد بود. کلیه خدماتی که در این مرحله و تا پیش از عقد قرارداد به کارفرما ارائه می شود رایگان است.

قدم سوم

در صورت تایید طرح اولیه از سوی کارفرما نسبت به عقد قرارداد همکاری بر اساس نوع تعرفه انتخابی اقدام می شود. سپس جزییات طرح مجددا مورد بازنگری قرار خواهد گرفت و طی جلساتی با کارفرما کلیه نظرات ایشان در اصلاح یا تغییر طرح اولیه اعمال خواهد شد و در نهایت طرح نهایی پروژه به انضمام جزئیات، شامل جداول زمان بندی و مالی و نیز نقشه تغییرات، به کارفرما ارائه می شود.

قدم چهارم

زمان آغاز پروژه با نظر کارفرما تعیین و پروژه در تاریخ تعیین شده و طبق جدول زمانی آغاز خواهد شد.

قرارداد همکاری

در قرارداد کاری که بین گروه آرته و کارفرما منعقد می شود، کلیه مسائل از جمله تخطی از برنامه زمانبندی پیش بینی شده است. ما به شما اطمینان می دهیم طبق برنامه پیش بینی شده و بر اساس قرارداد تعهدات خود را اجرا نماییم. در این قرداد تعهدات متقابل کارفرما و پیمانکار نسبت به یکدیگر به روشنی توضیح داده شده است و در واقع این قرارداد نقشه راه همکاری ما با شما است.
برای مشاهده فرم خام قرارداد اینجا را کلیک کنید.

سوالات متداول

1منظور از "مدیریت پیمان" چیست؟
مدیریت پیمان روشی است که در آن کارفرما یک شخص یا شرکت را جهت مدیریت و اجرای یک پروژه بر می گزیند. در این روش کارفرما درصدی از هزینه های انجام شده در پروژه را به پیمانکار پرداخت می کند. این روش متداول ترین روش برای انجام امور ساختمانی و تعمیراتی در سراسر دنیا است. در این روش، با توجه به آنکه پیمانکار تخصص و تجربه لازم در اجرای چنین پروژه هایی را دارد در وقت و زمان صرفه جویی می گردد.
2تعرفه ویژه و عادی چه تفاوتی با یکدیگر دارند؟
حق مدیریت پیمان در تعرفه ویژه 20 درصد و در تعرفه عادی 15 درصد کلیه هزینه ها ی پروژه است. زمان انجام کار در تعرفه ویژه سریعتر و نیز گارانتی زمان تحویل و گارانتی خدمات یکساله در صورت استفاده کارفرما از تعرفه ویژه ارائه می شود. پروژه های با نرخ تعرفه ویژه در گروه آرته با نظارت تمام وقت کارشناسان مجرب موجب سرعت عمل و افزایش کیفیت اجرا می شود.
3منظور از گارانتی زمان تحویل چیست؟
گارانتی زمان تحویل به معنی آن است که پیمانکار پایان کار در زمان اعلام شده و با کیفیت توافق شده را تضمین می کند. در قرارداد همکاری نیز جریمه ای برای تخطی از آن پیش بینی شده است.
4منظور از گارانتی خدمات یکساله چیست؟
کلیه خدمات انجام شده توسط پیمانکار از تاریخ تحویل به مدت یکسال دارای گارانتی می باشد.
5هزینه مشاوره اولیه برای خدماتی که گروه آرته می دهد چقدر است؟
کلیه خدمات مربوط به بازسازی و دکوراسیون داخلی که در مرحله اولیه و پیش از عقد قرارداد ارائه می شود رایگان است. همچنین خدمات مربوط به مشاوره اولیه طراحی فضای سبز در شهر تهران رایگان و در سایر شهرها صرفا شامل هزینه ایاب و ذهاب می شود.
6این خدمات در کدام شهر ها قابل ارائه هستند؟
در حال حاضر خدمات مربوط به بازسازی و طراحی داخلی در شهر تهران و خدمات مربوط به طراحی و اجرای فضای سبز در کلیه ی شهر های استان های تهران، البرز و مازندران قابل ارائه است.