خدمات ما

بازسازی فضاهای مسکونی و اداری

وقتی از باز سازی صحبت می کنیم منظور اقداماتی است که در جهت نو سازی و تغییرات عمده در یک فضای مسکونی یا اداری باید صورت گیرد. ساختمان ها به مرور زمان مستهلک و فرسوده می شوند. تاسیسات آنها کارایی خود را از دست می دهد و مشکلاتی را برای ما فراهم می آورند. در بیشتر مواقع در یک پروژه بازسازی افراد فراوانی دخیل هستند. و این کار هماهنگی و زمان بندی را سخت تر می کند. به همین دلیل سپردن مسئولیت کلیه امور به یک گروه با تجربه می تواند موجب صرفه جویی در زمان و هزینه پروژه شود.

طراحی داخلی و دکوراسیون

همیشه برای داشتن فضای مطلوب و دلنشین برای کار یا زندگی اعمال تغییرات گسترده و پر هزینه لازم نیست. در بعضی مواقع می توان با داشتن ایده های مناسب از فضاهای موجود بهینه تر و بهتر استفاده کرد.
گروه آرته به شما کمک خواهد کرد بهترین دکوراسیون را برای منزل یا محل کارتان انتخاب و آن را اجرا کنید. در طراحی داخلی همواره نوع کاربری مکان مورد استفاده مهمترین موضوع است. ما در کنار شما خواهیم بود تا انتخاب های بهتری داشته باشید.

طراحی فضای سبز

طراحی و اجرای فضای سبز، نور پردازی فضای بیرونی و ساخت آبنما خدماتی است که در این بخش ارائه می شود. این خدمات در سراسر استان تهران، البرز و مازندران قابل ارائه است. گروه آرته برای طراحی و اجرای فضای سبز ویلا یا منزل مسکونی شما ایده های بی نظیری دارد.