بازسازی فضاهای مسکونی و اداری

بازسازی فضاهای مسکونی و اداری

وقتی از باز سازی صحبت می کنیم منظور اقداماتی است که در جهت نو سازی و تغییرات عمده در یک فضای مسکونی یا اداری باید صورت گیرد. ساختمان ها به مرور زمان مستهلک و فرسوده می شوند. تاسیسات آنها کارایی خود را از دست می دهد و مشکلاتی را برای ما فراهم می آورند. در بیشتر مواقع در یک پروژه بازسازی افراد فراوانی دخیل هستند. و این کار هماهنگی و زمان بندی را سخت تر می کند. به همین دلیل سپردن مسئولیت کلیه امور به یک گروه با تجربه می تواند موجب صرفه جویی در زمان و هزینه پروژه شود.

باز سازی شامل طیف گسترده ای از خدمات، نظیر بازسازی آپارتمان های مسکونی، تعویض و یا اصلاح لوله کشی و تاسیسات، عایق بندی صوتی دیوارها، تغییرات جزئی یا کلی در نقشه آپارتمان، نور پردازی، اصلاح یا تعویض سیم کشی برق، اجرای سیستم های تهویه نوین، نصب دوربین مدار بسته و دزدگیر، تعمیر، بازسازی یا بهسازی سرویس های بهداشتی و غیره می شود.

اگر قصد بازسازی آپارتمان مسکونی یا اداری خود را دارید بهتر است این نکته را مد نظر قرار دهید که انجام کلیه امور با برنامه ریزی دقیق و با رعایت تقدم و تاخر در کارها موجب صرفه جویی در زمان و هزینه ها خواهد شد. در بازسازی و تعمیرات اساسی همواره طراحی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. اما طراحی باید واقع گرایانه، بر مبنای نیاز کارفرما و قابل اجرا باشد. طرح اولیه هرچند قوی و بدون نقص باشد اگر قابل اجرا نباشد، تنها نقشی بر صفحه ی کاغذ است.

ما با اخذ نظرات کارفرما و بر مبنای نیاز ایشان و نیز با در نظر گرفتن فاکتورهایی چون ارگونومی محیطی، برای هر پروژه ایده و طراحی یگانه ای را ارائه می دهیم. ما تضمین می کنیم طرحی را ارائه کنیم که بتوانیم به بهترین نحو ممکن آن را اجرا کنیم.

گروه آرته با در اختیار داشتن گروه های تخصصی اجرا این اطمینان را به شما می دهد که پروژه های بازسازی را در کمترین زمان ممکن و با کیفیت مورد نظر شما به انجام برساند. ما پیش از اجرا و در قالب جداول زمانی و مالی به شما خواهیم گفت برای ایجاد تغییرات مورد نظرتان چقدر زمان و پول لازم است. پس اگر قصد باز سازی منزل یا دفتر کار خود را دارید، وقت را تلف نکنید و همین حالا از طریق فرم درخواست کارشناسی سایت اقدام کنید.

خدمات مشاوره گروه آرته رایگان است.